Podzim v Praze jedině v Troji

Camp Sokol Troja bude otevřen i na podzim a celý personál se těší na vaši návštěvu. Podzimní Praha je jako stvořená pro romantické výlety, příjemné procházky i rodinnou dovolenou. Náš camp nabízí ideální kombinaci klidu, dostupnosti a ceny.

Kousek od campu je parkoviště sdílených kol, zastávka MHD je pár kroků od vstupu, do centra města se dostanete za 15 minut. Nebudete muset řešit složité pražské parkování, auto můžete přes den nechat v bezpečí našeho areálu.

Nabízíme vám také krátkodobé i dlouhodobé ubytování v pokojích našeho hostelu. Samozřejmě u nás v kempu můžete parkovat své karavany. Těšíme se i na vaše čtyřnohé miláčky. Nově se letos můžete těšit na příjemné posezení na zahrádce a skvělé jídlo přímo v areálu campu. Pokud máte jakoukoliv otázku, ozvěte se nám a společně určitě najdeme řešení.

Přijeďte do Prahy, je tu hezky

Kempaři, cestovatelé a turisté, pevně věříme stejně jako vy, že COVID chaos naší vlády v podobě bezpočtu nařízení, jejichž účinek byl a je dle našeho názoru více než sporný, je úspěšně za námi. Očkování už i v ČR relativně postupuje a tak vás po více než roce turistické neaktivity v Troji můžeme směle pozvat do našeho Camp Sokol Troja.

Od 31. května 2021 jsme plně otevření a připraveni přivítat vás – naše hosty. Vše je připraveno. Kemp je otevřen 24 hod. denně včetně veškerého sociálního zařízení (sprchy + WC) a včetně kompletního karavanového servisu. Pokud v době vašeho příjezdu nebudeme na recepci, zaparkujte karavan či auto na jakékoliv volné místo, připojte se na elektřinu a sejdeme se na recepci večer nebo ráno.

Od letošní sezóny je (pod novým provozovatelem) opět v provozu restaurace v areálu kempu a hostelu, můžete se tedy těšit i na příjemné posezení na zahrádce u piva či drobného občerstvení. Otevřeno je aktuálně od 16 do 21 hod. každý den a těšit se můžete na 11° Mušketýra a 12° pivo Březňák.

„Always open“ aneb Máme otevřeno

Během současného stavu (viz vládní nařízení vlády ČR) druhé celosvětové vlny pandemie koronaviru a jím způsobené nemoci COVID-19 můžeme v našich prostorách kempu a hostelu Sokol Troja ubytovat pracovníky, zaměstnance nebo osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) na služebních cestách, dlouhodobě ubytované, atp.

Abychom Vám vyšli vstříc, naše ubytovací zařízení Kemp i Hostel jsou plně v provozu s veškerým servisem.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu +420797848440 popř. na WhatsAppu nebo mailem info@campsokoltroja.cz.

Podzim přichází do kempu Sokol Troja (a my máme otevřeno)

S blížícím se podzimem se nás dotazujete zda máme otevřeno a zda je možný např. dlouhodobý pronájem místa v kempu pro karavan přes zimu.

Jsme rádi, že na první dotaz je odpověď jasná – ano, my máme otevřeno. U nás sezóna nikdy nekončí – jsme otevřeni celoročně. Sezóna 2020 byla samozřejmě ovlivněna vládními nařízeními a související situací okolo nového koronaviru a jím způsobené nemoci COVID-19. Konec konců byla to situace, kterou z nás zažil málokdo. Jsme ale rádi, že i přes tyto komplikace jste si k nám cestu našli a že se k nám vracíte.

Co se týče dlouhodobého pronájmu místa pro karavan na zimu – ano, i to je samozřejmě možné. Co se týče parkování, ozvěte se nám prosím. Rádi Vám vytvoříme nabídku na míru pro Váš vůz, pro Vás, případně pro Vašeho čtyřnohého spolubydlícího. Veškeré služby jsou i během zimy kompletně v provozu.

Dále Vám nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ubytování v pokojích v našem hostelu přímo v místě kempu Sokol Troja. Doprava odsud je zcela bezproblémová. V centru jste MHD za 15 minut, parkování osobních aut v areálu mají bydlící zdarma. Pěší procházky v okolí přináší spoustu zajímavých míst městské části Praha – Troja.

Níže najdete aktuální fotky z podzimu u nás.

Proto neváhejte a přijeďte, těšíme se na Vás.

Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás

Život po epidemii koronaviru se v České republice pomalu vrací do normálních kolejí. Díky tomu už máme přes týden otevřeno a jsme rádi, že se k nám vracíte. Velikost našeho kempu nabízí dostatek soukromí a tím pádem bezpečné odstupy od ostatních návštěvníků. Úklid v zázemí probíhá denně, ANTI-COVID dezinfekce je k dispozici, toalety a sprchy vloni kompletně zrekonstruované, Wi-Fi pokrytí v celém areálu zdarma.

Jako třešnička na dortu se nabízí znovuotevřená restaurace v areálu kempu/hostelu se zrekonstruovanou předzahrádkou, poměrně širokou nabídkou jídel a vlídnou obsluhou.

Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás.