Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás

Život po epidemii koronaviru se v České republice pomalu vrací do normálních kolejí. Díky tomu už máme přes týden otevřeno a jsme rádi, že se k nám vracíte. Velikost našeho kempu nabízí dostatek soukromí a tím pádem bezpečné odstupy od ostatních návštěvníků. Úklid v zázemí probíhá denně, ANTI-COVID dezinfekce je k dispozici, toalety a sprchy vloni kompletně zrekonstruované, Wi-Fi pokrytí v celém areálu zdarma.

Jako třešnička na dortu se nabízí znovuotevřená restaurace v areálu kempu/hostelu se zrekonstruovanou předzahrádkou, poměrně širokou nabídkou jídel a vlídnou obsluhou.

Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás.

Máme otevřeno!

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne (pondělí 25. května 2020) se provoz v kempu i hostelu Sokol Troja vrací do normálních kolejí a dle nařízení vlády můžeme mít a také máme otevřeno. Těšíme se na vás!

A nezapomeňte – Praha je úplně vylidněná, takovou Prahu bez turistů možná už nikdy nezažijete. Přesvědčte se sami v naší galerii (foto z 23.5.2020):

Praha jakou neznáte, takovou Prahu již nikdy neuvidíte

Současný stav způsobený nemocí COVID-19 způsobenou novým typem koronaviru dosud nevídaným způsobem odkryl krásy Prahy. Místa, která byla prakticky nonstop přeplněná turisty z celého světa jsou nyní úplně prázdná. Praha bez turistů může opět dýchat svým nesporným kouzlem na osamocené návštěvníky. Můžete nasát atmosféru jednoho z nejstarších dochovaných měst světa s centrem města v rámci památkové zóny UNESCO. Prahu z výšky Pražského hradu, Prahu z mostovky Karlova mostu, Prahu s nejúchvatnějšími Židovskými památkami, které již jinde na světě nenajdete. A to vy sami – bez milionů turistů.

Myslíme si, že tato šance se Vám již nikdy nebude opakovat. Využijte ji.

A samozřejmě – zastavte se u nás v kempu nebo v hostelu. Pokud se nic nezmění, podle aktuálního vládního nařízení otevíráme už příští týden – v pondělí 25. května 2020. Je posekáno, restaurace je v provozu, zbýváte Vy – naši hosté.

Těšíme se na Vás.

Restaurace Sokol Troja opět v provozu

V této náročné koronavirové době je pozitivních zpráv pomálu. Jsme velmi potěšeni, že pro vás, hosty kempu, hostelu, ale i ostatní „Trojáky“ – občany a obyvatele MČ Troja – teď jednu dobrou zprávu máme.

Tou zprávou je, že po cca roce je opět otevřena restaurace v Sokolovně, a to denně prozatím od 12 do 18 hodin. Výdej jídel přes okénko, když nikoho neuvidíte zvoňte na zvonek. Výběr jídel je docela široký a jsou chutná.

Ve všední dny můžete přijít i o něco dříve, cca od 11:30 hod.

Za TJ Sokol Troja, Petr Filip

Kemp je připraven k otevření

Vážení hosté, přátelé,

doposud nevíme, kdy budeme moci náš Kemp a Hostel pro Vás otevřít. Vše je připraveno okamžitě k provozu. Poslední vládní návrh na otevření ubytování je počínaje 25. květnem 2020. Pokud plánujete dovolenou, budeme rádi pokud ji strávíte u nás. Pokud vláda ČR povolí ubytování dříve, ihned otevíráme. To se samozřejmě dozvíte hlavně zde, na našem webu, popř. Instagramu a Facebooku.

Dále si Vás dovolujeme informovat o rozhodnutí MČ Troja o zrušení poplatku z pobytu do 30. září 2020. Vaše dovolená u nás tedy bude o něco levnější.

Těšíme se na Vás!

A nezapomeňte, že je zde stále i možnost placeného parkování na ploše kempu.

Vyjádření k epidemii koronaviru (COVID-19) a karanténě v ČR

V souladu se závaznými pokyny vlády ČR nemůžeme prodávat ubytovací služby. Pokud se dostanete do situace, kdy se se svým vozidlem či karavanem zůstanete takzvaně viset bez možnosti návratu domů, nikdo Vás z našeho kempu nevyžene. Můžete doplnit čerstvou vodu do karavanu a případně vypustit tu použitou či vysypat chemickou toaletu. Elektrické přípojky jsou v provozu.

V takovémto nouzovém případě nás prosím předem informujte telefonicky na čísle +420797848440.

Těšíme se na vás ve zdraví kdykoliv později.

Dostupné informace o problematice:

Nové fotografie hostelu

Rádi bychom Vám připomněli, že od července roku 2019 provozujeme v areálu Camp Sokol Troja i hostel. Celkem se můžete ubytovat ve 13 pokojích různých dispozic. Více o hostelu najdete na samostatné stránce Hostel.

A abyste měli lepší představu jak se říká „do čeho jdete“, zveřejnili jsme pro Vás sadu fotek z interiéru hostelu. Najdete je na stránce s nabídkou pokojů úplně dole. Do konce roku bychom pak chtěli začít pronajímat i pokoj č. 5, kde je aktuálně kancelář TJ Sokol Troja. Vznikne tu hezký dvou- nebo čtyřlůžkový pokoj, kterých není v hostelu moc.

Nezapomeňte, že samotný areál kempu Sokol Troja je stále otevřený a to i přesto, že některé další kempy v naší legendární ulici jsou již zavřené. 😉 V klidu k nám můžete přijet se svými karavany a wohnmobily. Nedávné podzimní fotky kempu si můžete prohlédnout v příspěvku I na podzim kemp funguje.

Těšíme se na Vás.

I na podzim kemp funguje!

Nenechejte se mýlit, sezóna v kempu Sokol Troja s koncem léta neskončila. Je sice podzim, o to více máme místa na ploše. V Praze je na podzim také pěkně, méně lidí, menší horko – má to své výhody. A nezapomeňte – letos má kemp nového provozovatele, nové koupelny, sprchy, WC včetně bezbariérového. Aktuálně se opravuje fasáda v zadní části budovy.

Restaurace, která je součástí kempového areálu, je bohužel stále mimo provoz. V recepci pro vás proto máme chlazenou Plzeň, Kozla či třetinku Coca Coly.

Podívejte se sami, že jinde v Praze bydlet prostě nemůžete (foto z 31.10.2019):

K dispozici v kempu je nová pračka!

Vážení návštěvníci, dnes pro vás máme novinku týkající se vaší hygieny. 😉

Tento týden jsme přistoupili k dalšímu zvýšení komfortu vašeho pobytu u nás, v kempu Sokol Troja. A totiž – koupili jsme novou pračku. Nahradí starou a již nefunkční. S prádlem přijďte prosím na recepci kempu, vyprání zajistíme resp. vám s ovládáním a programy pračky budeme k dispozici.

Přejeme vám hezké léto pokud možno s částečným pobytem v našem kempu.