Online webkamera z kempu

Kromě toho, že je náš kemp Sokol Troja otevřen 24/7/365, což ostatně všichni dobře víte, jsme si pro vás na nadcházející sezónu 2023 připravili velké uživatelské vylepšení.

Končí zima a pokud jezdíte v zimě lyžovat, víte jaké to je, když chcete někam vyrazit a nevíte, kolik je tam sněhu, jestli jezdí lanovky atd. Doba telefonování na úřady, jaká je na místě situace, je dávno dávno pryč. Pamatujete na nutnost telefonovat v pracovní dny, v době úředních hodin úřadů či otevírací doby hospod či provozovatelů lanovek a vleků? 🙂 Naštěstí zůstaly tyto časy ve 20. století.

Při svých výletech tedy logicky hledáte lokality, kde je k dispozici webkamera, abyste se sami – ideálně online a kdykoliv – přesvědčili, jaká na místě panuje situace, počasí, kolik je tam návštěvníků, jestli si provozovatel popisem situace nevykresluje lepší podmínky, než skutečně má atd.

A právě tuto novinku jsme si pro vás připravili v našem kempu – online záběr webkamery z plochy kempu. My nemáme co skrývat a Vy se k nám díky tomu můžete kdykoliv podívat.

Snímek najdete na samostatné stránce a aktualizuje se každých 5 min.

V Praze začíná jaro a my v kempu Sokol Troja jsme připraveni na vaše karavany a stany. Přijeďte co nejdříve, těšíme se na Vás.

Vánoce 2022, Silvestr a Nový rok v Praze – jedině v našem kempu

Často se nás dotazujete, zda je náš kemp v provozu s koncem roku – na Vánoční svátky, Silvestr a Nový rok. A my odpovídáme stále stejně, jako jiné roky a jako při jiných akcích. 🙂

Jak už je u nás standardem, máme otevřeno non-stop 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Pro včasné zajištění místa pro vaše obytné auto zejména teď, před koncem roku, doporučujeme provést rezervaci.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Nejsme jen pro karavany – i se stanem jste u nás vítáni!

Sezóna v našem kempu je v plném proudu. Polovina prázdnin je za námi, COVID měl sice letní variantu, která naštěstí není zdaleka tak problematická (a hlavně je na ústupu) a v Praze opadla vlna veder. Zjednodušeně řečeno ideální počasí na návštěvu hlavního města České republiky a jeho okolí.

U nás v kempu máme kromě míst pro karavany také louku určenou pouze pro stany, ať už přijedete s autem nebo bez něj. Je to v zadní části kempu, zcela stranou veškerého dění, kde si v klidu můžete z auta vyndat stolek a židličky a odpočívat u stanu po turisticky náročném dni. Nemusíte se bát, že budete spát ve stanu takříkajíc „na betonu“. Spaní ve stanu u nás nebude vaše noční můra, ale příjemné poležení.

Zavolejte či napište zda máme volno, na 99% ale budete mít vždy příjemné místo na měkké trávě.

Samozřejmě že je vám k dispozici veškeré zázemí kempu jako WC, sprchy, Wi-Fi a restaurace přímo v areálu kempu. Otvírací doba restaurace je od 16:00 do 21:00 hodin. Můžete si u nás také vyprat prádlo.

Pokud přijedete s karavanem, máme pro vás veškerý karavanový servis – vypouštění vody, výlevku pro chemické toalety a místo pro napuštění vody.

Náš kemp je velmi dobře situován. Sever Prahy má tu výhodu, že je podstatně blíže centru města, než jih či ostatní světové strany. To znamená, že tramvají č. 17 jste v centru města za luxusních 11 minut (zastávka Právnická fakulta) popř. 13 minut (zastávka Staroměstská) popř. 16 minut (zastávka Národní divadlo).

Praha nabízí nepřeberné množství zajímavých cílů, ke kterým bychom neměli zapomenout přidat již 19. ročník festivalu nového cirkusu Letní Letná, který aktuálně probíhá (do 31.8.2022). Mimochodem, na Letnou je to od nás z kempu pěší procházkou kolem Trojského zámku přes Trojskou lávku a krásný park Stromovka, kde se můžete zastavit na piknik, slabou hodinu.

Už víte, proč jinde v Praze bydlet prostě nemůžete? 🙂