Jaro je ideální k návštěvě Prahy

Covidová doba je snad již konečně za námi a v České republice vše funguje bez jakýchkoliv omezení. Je proto ideální čas začít opět cestovat a objevovat. A jaro je pro návštěvu Prahy přímo ideální. Město není přehřáté, prázdninoví turisté „ještě spí“ (a probudí se až s vysvědčením svých dětí), kempy nejsou nacpané k prasknutí. Přitom ale ve městě a jeho okolí všechno funguje a je připraveno Vám poskytnout své služby a příjemné zázemí.

Náš camp Sokol Troja je pro Vás po velikonočních svátcích samozřejmě také připraven. A to jak plocha pro karavany, tak zadní plocha pro stany. Veškerá sociální zařízení a i karavanový servis jsou připravené na léto 2022 na Vaši návštěvu.

Jak už je u nás standardem, máme otevřeno non-stop 24 hod. denně. Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Wi-Fi k dispozici

Oproti loňskému roku jsme pro vás navýšili kapacitu připojení k internetu na dvojnásobek a zároveň jsme v areálu kempu i hostelu zmodernizovali Wi-Fi připojení. Vaše zařízení se tak automaticky mohou připojit k internetu také na frekvenci 5 GHz, kde by měly dosahovat vyšších rychlostí a menšího rušení tj. vyšší spolehlivosti.

Přijeďte brzy, těšíme se na Vás.

Na termín Velikonoc se informujte prosím telefonicky

Jak jsme vás informovali nedávno, máme i v roce 2022 stále otevřeno, a jsme rádi, že se k nám vracíte.

Bohužel vás musíme informovat, že na letošní Velikonoce máme kemp již plně obsazen. Na období od 14. do 18. dubna 2022 proto nepřijímáme žádné další rezervace. Rezervační formulář vás nechá objednat termín v kempu nejdříve od 19. dubna 2022.

Samozřejmě se může stát, že někdo rezervaci stornuje a nepřijede. Doporučujeme vám proto raději zavolat či napsat e-mail, zda a jak jsme aktuálně obsazeni. A pokud se nám nepodaří najít pro vás tentokrát místo, budeme se na vás těšit příště.

Děkujeme vám za přízeň.

Rok 2022 v našem kempu

Doba je turbulentní, COVID mutuje a bude tu s námi asi už napořád, my pro Vás ale budeme otevřeni v celém roce 2022. Alespoň pokud nám to nařízení vlády umožní. Již nyní proto můžete přijet, začít si plánovat cestu, dovolenou či přenocování – máme otevřeno non-stop 24h.

Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Pokud chcete jet na prohlídku centra Prahy, nejlepší cesta je použít tramvaj číslo 17, která Vás bez přestupu doveze do centra města (zastávky Právnická fakulta, Staroměstská, Karlovy lázně, Národní divadlo) během patnácti minut. Lístky na tramvaj je nejlepší koupit přímo v tramvaji, k dispozici jsou automaty, ve kterých lze platit kartou. Cena jízdného pro dospělou osobu je 30 Kč za 30 min. jízdy.

V rámci Vaší návštěvy Prahy doporučujeme většinu plateb provádět platební kartou. Většina pražských restaurací a obchodů platby kartou akceptuje a preferuje.

Nejbližší a nejvýznamnější kulturní událost v Praze jsou Velikonoce – Velikonoční Praha.

Přijeďte kdykoliv – v našem kempu budete vítáni.

Podzim v Praze jedině v Troji

Camp Sokol Troja bude otevřen i na podzim a celý personál se těší na vaši návštěvu. Podzimní Praha je jako stvořená pro romantické výlety, příjemné procházky i rodinnou dovolenou. Náš camp nabízí ideální kombinaci klidu, dostupnosti a ceny.

Kousek od campu je parkoviště sdílených kol, zastávka MHD je pár kroků od vstupu, do centra města se dostanete za 15 minut. Nebudete muset řešit složité pražské parkování, auto můžete přes den nechat v bezpečí našeho areálu.

Nabízíme vám také krátkodobé i dlouhodobé ubytování v pokojích našeho hostelu. Samozřejmě u nás v kempu můžete parkovat své karavany. Těšíme se i na vaše čtyřnohé miláčky. Nově se letos můžete těšit na příjemné posezení na zahrádce a skvělé jídlo přímo v areálu campu. Pokud máte jakoukoliv otázku, ozvěte se nám a společně určitě najdeme řešení.

Přijeďte do Prahy, je tu hezky

Kempaři, cestovatelé a turisté, pevně věříme stejně jako vy, že COVID chaos naší vlády v podobě bezpočtu nařízení, jejichž účinek byl a je dle našeho názoru více než sporný, je úspěšně za námi. Očkování už i v ČR relativně postupuje a tak vás po více než roce turistické neaktivity v Troji můžeme směle pozvat do našeho Camp Sokol Troja.

Od 31. května 2021 jsme plně otevření a připraveni přivítat vás – naše hosty. Vše je připraveno. Kemp je otevřen 24 hod. denně včetně veškerého sociálního zařízení (sprchy + WC) a včetně kompletního karavanového servisu. Pokud v době vašeho příjezdu nebudeme na recepci, zaparkujte karavan či auto na jakékoliv volné místo, připojte se na elektřinu a sejdeme se na recepci večer nebo ráno.

Od letošní sezóny je (pod novým provozovatelem) opět v provozu restaurace v areálu kempu a hostelu, můžete se tedy těšit i na příjemné posezení na zahrádce u piva či drobného občerstvení. Otevřeno je aktuálně od 16 do 21 hod. každý den a těšit se můžete na 11° Mušketýra a 12° pivo Březňák.