V kempu máme rychlejší internet

Novinky v roce 2023 se zatím nesou v technologickém duchu. Po nedávném zprovoznění online kamery na webu tu máme další novinku podobného technologického rázu. Bez technologií se ale dnešní svět neobejde. Takže vám s radostí oznamujeme změnu technologie připojení k internetu a zásadní navýšení jeho rychlosti.

Provoz kempu a hostelu byl doposud po jedné internetové lince. Nově disponuje areál kempu (plocha) samostatnou linkou o rychlosti 100 Mbit/s, přičemž hostel Sokol Troja byl z provozu kempu vyčleněn a běží také na vlastní samostatné lince o rychlosti 100 Mbit/s. Rychlost připojení celého areálu se tímto opatřením dostala zhruba na pětinásobek dřívější hodnoty. Podle prvotních zkušeností díky tomu ustaly problémy s některými aplikacemi. Bez problémů si např. zavoláte pomocí aplikace WhatsApp domů do své země zdarma, můžete se dívat na online přenosy v TV, poslouchat online rádio v jazyce své země atd.

Věříme, že i tato změna přispěje k vašemu lepšímu zážitku z pobytu v kempu Sokol Troja a budete se k nám rádi vracet.

Online webkamera z kempu

Kromě toho, že je náš kemp Sokol Troja otevřen 24/7/365, což ostatně všichni dobře víte, jsme si pro vás na nadcházející sezónu 2023 připravili velké uživatelské vylepšení.

Končí zima a pokud jezdíte v zimě lyžovat, víte jaké to je, když chcete někam vyrazit a nevíte, kolik je tam sněhu, jestli jezdí lanovky atd. Doba telefonování na úřady, jaká je na místě situace, je dávno dávno pryč. Pamatujete na nutnost telefonovat v pracovní dny, v době úředních hodin úřadů či otevírací doby hospod či provozovatelů lanovek a vleků? 🙂 Naštěstí zůstaly tyto časy ve 20. století.

Při svých výletech tedy logicky hledáte lokality, kde je k dispozici webkamera, abyste se sami – ideálně online a kdykoliv – přesvědčili, jaká na místě panuje situace, počasí, kolik je tam návštěvníků, jestli si provozovatel popisem situace nevykresluje lepší podmínky, než skutečně má atd.

A právě tuto novinku jsme si pro vás připravili v našem kempu – online záběr webkamery z plochy kempu. My nemáme co skrývat a Vy se k nám díky tomu můžete kdykoliv podívat.

Snímek najdete na samostatné stránce a aktualizuje se každých 5 min.

V Praze začíná jaro a my v kempu Sokol Troja jsme připraveni na vaše karavany a stany. Přijeďte co nejdříve, těšíme se na Vás.

Vánoce 2022, Silvestr a Nový rok v Praze – jedině v našem kempu

Často se nás dotazujete, zda je náš kemp v provozu s koncem roku – na Vánoční svátky, Silvestr a Nový rok. A my odpovídáme stále stejně, jako jiné roky a jako při jiných akcích. 🙂

Jak už je u nás standardem, máme otevřeno non-stop 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Pro včasné zajištění místa pro vaše obytné auto zejména teď, před koncem roku, doporučujeme provést rezervaci.

Těšíme se na vaši návštěvu.