Podzim přichází do kempu Sokol Troja (a my máme otevřeno)

S blížícím se podzimem se nás dotazujete zda máme otevřeno a zda je možný např. dlouhodobý pronájem místa v kempu pro karavan přes zimu.

Jsme rádi, že na první dotaz je odpověď jasná – ano, my máme otevřeno. U nás sezóna nikdy nekončí – jsme otevřeni celoročně. Sezóna 2020 byla samozřejmě ovlivněna vládními nařízeními a související situací okolo nového koronaviru a jím způsobené nemoci COVID-19. Konec konců byla to situace, kterou z nás zažil málokdo. Jsme ale rádi, že i přes tyto komplikace jste si k nám cestu našli a že se k nám vracíte.

Co se týče dlouhodobého pronájmu místa pro karavan na zimu – ano, i to je samozřejmě možné. Co se týče parkování, ozvěte se nám prosím. Rádi Vám vytvoříme nabídku na míru pro Váš vůz, pro Vás, případně pro Vašeho čtyřnohého spolubydlícího. Veškeré služby jsou i během zimy kompletně v provozu.

Dále Vám nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ubytování v pokojích v našem hostelu přímo v místě kempu Sokol Troja. Doprava odsud je zcela bezproblémová. V centru jste MHD za 15 minut, parkování osobních aut v areálu mají bydlící zdarma. Pěší procházky v okolí přináší spoustu zajímavých míst městské části Praha – Troja.

Níže najdete aktuální fotky z podzimu u nás.

Proto neváhejte a přijeďte, těšíme se na Vás.