Přijeďte do Prahy, je tu hezky

Kempaři, cestovatelé a turisté, pevně věříme stejně jako vy, že COVID chaos naší vlády v podobě bezpočtu nařízení, jejichž účinek byl a je dle našeho názoru více než sporný, je úspěšně za námi. Očkování už i v ČR relativně postupuje a tak vás po více než roce turistické neaktivity v Troji můžeme směle pozvat do našeho Camp Sokol Troja.

Od 31. května 2021 jsme plně otevření a připraveni přivítat vás – naše hosty. Vše je připraveno. Kemp je otevřen 24 hod. denně včetně veškerého sociálního zařízení (sprchy + WC) a včetně kompletního karavanového servisu. Pokud v době vašeho příjezdu nebudeme na recepci, zaparkujte karavan či auto na jakékoliv volné místo, připojte se na elektřinu a sejdeme se na recepci večer nebo ráno.

Od letošní sezóny je (pod novým provozovatelem) opět v provozu restaurace v areálu kempu a hostelu, můžete se tedy těšit i na příjemné posezení na zahrádce u piva či drobného občerstvení. Otevřeno je aktuálně od 16 do 21 hod. každý den a těšit se můžete na 11° Mušketýra a 12° pivo Březňák.