Rok 2022 v našem kempu

Doba je turbulentní, COVID mutuje a bude tu s námi asi už napořád, my pro Vás ale budeme otevřeni v celém roce 2022. Alespoň pokud nám to nařízení vlády umožní. Již nyní proto můžete přijet, začít si plánovat cestu, dovolenou či přenocování – máme otevřeno non-stop 24h.

Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Pokud chcete jet na prohlídku centra Prahy, nejlepší cesta je použít tramvaj číslo 17, která Vás bez přestupu doveze do centra města (zastávky Právnická fakulta, Staroměstská, Karlovy lázně, Národní divadlo) během patnácti minut. Lístky na tramvaj je nejlepší koupit přímo v tramvaji, k dispozici jsou automaty, ve kterých lze platit kartou. Cena jízdného pro dospělou osobu je 30 Kč za 30 min. jízdy.

V rámci Vaší návštěvy Prahy doporučujeme většinu plateb provádět platební kartou. Většina pražských restaurací a obchodů platby kartou akceptuje a preferuje.

Nejbližší a nejvýznamnější kulturní událost v Praze jsou Velikonoce – Velikonoční Praha.

Přijeďte kdykoliv – v našem kempu budete vítáni.