Jaro je ideální k návštěvě Prahy

Covidová doba je snad již konečně za námi a v České republice vše funguje bez jakýchkoliv omezení. Je proto ideální čas začít opět cestovat a objevovat. A jaro je pro návštěvu Prahy přímo ideální. Město není přehřáté, prázdninoví turisté „ještě spí“ (a probudí se až s vysvědčením svých dětí), kempy nejsou nacpané k prasknutí. Přitom ale ve městě a jeho okolí všechno funguje a je připraveno Vám poskytnout své služby a příjemné zázemí.

Náš camp Sokol Troja je pro Vás po velikonočních svátcích samozřejmě také připraven. A to jak plocha pro karavany, tak zadní plocha pro stany. Veškerá sociální zařízení a i karavanový servis jsou připravené na léto 2022 na Vaši návštěvu.

Jak už je u nás standardem, máme otevřeno non-stop 24 hod. denně. Pokud v době Vašeho příjezdu nebude nikdo na recepci, zaparkujte na libovolném místě, připojte se na elektrickou energii a můžete použít sprchy, toalety i veškerý servis pro karavany.

Recepce je otevřena vždy ráno a večer, aktuální časy jsou vyvěšeny na recepci. Váš nástup a registraci provedeme až se na recepci sejdeme. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí WhatsApp chatu z jakékoliv stránky webu (zelený čudlík vpravo dole), nebo e-mailem.

Wi-Fi k dispozici

Oproti loňskému roku jsme pro vás navýšili kapacitu připojení k internetu na dvojnásobek a zároveň jsme v areálu kempu i hostelu zmodernizovali Wi-Fi připojení. Vaše zařízení se tak automaticky mohou připojit k internetu také na frekvenci 5 GHz, kde by měly dosahovat vyšších rychlostí a menšího rušení tj. vyšší spolehlivosti.

Přijeďte brzy, těšíme se na Vás.