Nejsme jen pro karavany – i se stanem jste u nás vítáni!

Sezóna v našem kempu je v plném proudu. Polovina prázdnin je za námi, COVID měl sice letní variantu, která naštěstí není zdaleka tak problematická (a hlavně je na ústupu) a v Praze opadla vlna veder. Zjednodušeně řečeno ideální počasí na návštěvu hlavního města České republiky a jeho okolí.

U nás v kempu máme kromě míst pro karavany také louku určenou pouze pro stany, ať už přijedete s autem nebo bez něj. Je to v zadní části kempu, zcela stranou veškerého dění, kde si v klidu můžete z auta vyndat stolek a židličky a odpočívat u stanu po turisticky náročném dni. Nemusíte se bát, že budete spát ve stanu takříkajíc „na betonu“. Spaní ve stanu u nás nebude vaše noční můra, ale příjemné poležení.

Zavolejte či napište zda máme volno, na 99% ale budete mít vždy příjemné místo na měkké trávě.

Samozřejmě že je vám k dispozici veškeré zázemí kempu jako WC, sprchy, Wi-Fi a restaurace přímo v areálu kempu. Otvírací doba restaurace je od 16:00 do 21:00 hodin. Můžete si u nás také vyprat prádlo.

Pokud přijedete s karavanem, máme pro vás veškerý karavanový servis – vypouštění vody, výlevku pro chemické toalety a místo pro napuštění vody.

Náš kemp je velmi dobře situován. Sever Prahy má tu výhodu, že je podstatně blíže centru města, než jih či ostatní světové strany. To znamená, že tramvají č. 17 jste v centru města za luxusních 11 minut (zastávka Právnická fakulta) popř. 13 minut (zastávka Staroměstská) popř. 16 minut (zastávka Národní divadlo).

Praha nabízí nepřeberné množství zajímavých cílů, ke kterým bychom neměli zapomenout přidat již 19. ročník festivalu nového cirkusu Letní Letná, který aktuálně probíhá (do 31.8.2022). Mimochodem, na Letnou je to od nás z kempu pěší procházkou kolem Trojského zámku přes Trojskou lávku a krásný park Stromovka, kde se můžete zastavit na piknik, slabou hodinu.

Už víte, proč jinde v Praze bydlet prostě nemůžete? 🙂