Online webkamera z kempu

Kromě toho, že je náš kemp Sokol Troja otevřen 24/7/365, což ostatně všichni dobře víte, jsme si pro vás na nadcházející sezónu 2023 připravili velké uživatelské vylepšení.

Končí zima a pokud jezdíte v zimě lyžovat, víte jaké to je, když chcete někam vyrazit a nevíte, kolik je tam sněhu, jestli jezdí lanovky atd. Doba telefonování na úřady, jaká je na místě situace, je dávno dávno pryč. Pamatujete na nutnost telefonovat v pracovní dny, v době úředních hodin úřadů či otevírací doby hospod či provozovatelů lanovek a vleků? 🙂 Naštěstí zůstaly tyto časy ve 20. století.

Při svých výletech tedy logicky hledáte lokality, kde je k dispozici webkamera, abyste se sami – ideálně online a kdykoliv – přesvědčili, jaká na místě panuje situace, počasí, kolik je tam návštěvníků, jestli si provozovatel popisem situace nevykresluje lepší podmínky, než skutečně má atd.

A právě tuto novinku jsme si pro vás připravili v našem kempu – online záběr webkamery z plochy kempu. My nemáme co skrývat a Vy se k nám díky tomu můžete kdykoliv podívat.

Snímek najdete na samostatné stránce a aktualizuje se každých 5 min.

V Praze začíná jaro a my v kempu Sokol Troja jsme připraveni na vaše karavany a stany. Přijeďte co nejdříve, těšíme se na Vás.